Poznaj
Tory Dino Mundi

Tory Dino Mundi to nowość na rynku polskim, produkt doskonale sprzedaje się na rynku USA. Darmowa aplikacja „Dino Mundi” dostępna jest w serwisach: Google Play, App Store, Amazon.  Już prawie 100 000 użytkowników na całym świecie pobrało tę aplikację.

Dzięki aplikacji i dołączonym kartom Dino Mundi wkraczamy w „rzeczywistość rozszerzoną”, która gwarantuje wiele niesamowitych doznań.  Zabawka oparta jest na tej samej technologii, która została użyta do popularnej na całym świecie gry „Pokemon Go”.

Elastyczna konstrukcja torów umożliwia łatwy ich montaż oraz pozwala budować tory na wiele różnych sposobów.

Tory ze wszystkich zestawów są ze sobą kompatybilne, dzięki temu dokupując kolejne zestawy wszystkie tory można łączyć ze sobą tworząc wielki świat dinozaurów.

Do każdego zestawu jest dołączony samochód na baterie, który przejeżdżając obok dinozaura uruchamia dodatkowe efekty dźwiękowe. 

Każdy zestaw zawiera dodatkowe akcesoria oraz przede wszystkim karty Dino Mundi 3D, które dzięki darmowej aplikacji umożliwiają dziecku interaktywnie uczestniczyćw wirtualnym świecie dinozaurów!

Wystarczy zeskanować kod znajdujący się na każdym opakowaniu lub odwiedzić jeden z serwisów:
Google Play, App Store lub Amazon,
i pobrać darmową aplikację„Dino Mundi” na swoje przenośne urządzenie (tablet czy smartfon).

amazon2appstore2googleplay2

Po uruchomieniu aplikacji wystarczy uruchomić tryb „Dino Safari” aby przejść do zabawy w wirtualny świat dinozaurów, następnie przytrzymać ekran urządzenia nad kartą Dino Mundii obserwować budzący się do życia świat dinozaurów.

Każda z kart posiada inną zawartość, która jest aktywowana na ekranie urządzenia przenośnego. Mogą to być dinozaury, drzewa, jeziora, pożywienie ale także różne zjawiska atmosferyczne (tropikalne deszcze, grad meteorytów, erupcja wulkanu). Są również dostępne karty „Joker”, których zawartość jest niespodzianką dla gracza.

Ogromnym atutem zabawki jest połączenie tradycyjnej zabawy z nowoczesną technologią. Twórca aplikacji stale dba o jej atrakcyjność, wprowadzając nowe rozwiązania oraz funkcjonalności.

Już dziś dostępna jest opcja bitwy między dinozaurami, wystarczy wskazać dinozaury, które mają stoczyć ze sobą bitwę. W bardzo łatwy sposób można również kontrolować poruszanie się dinozaura, poprzez wskazywanie miejsca do którego ma się on przemieścić. Wskazując różne elementy odkrywamy nowe interakcje pomiędzy dinozaurami i otaczającym ich światem.

Aby uwiecznić niezapomniane chwile, dziecko podczas zabawy może wykonywać zdjęcia swoim urządzeniem mobilnym. Aplikacja umożliwia również wykonywanie selfie z ulubionym dinozaurem. Wystarczy uruchomić tryb„Dino Selfie”, wybrać jednego z wielu dostępnych dinozaurów i zrobić sobie z nim zdjęcie. Fotografię można w łatwy sposób zapisać w pamięci urządzenia lub opublikowaćw serwisach społecznościowych.

Zdecydowanie jest to zabawa dla całej rodziny na wiele godzin, których nie brakuje zwłaszcza podczas długich jesiennychi zimowych wieczorów.